Bioväli

by NoobiDoobiDoo
Bioväli ehk aura

Bioväli on sama tähtis kehale, kui elekter majale. Biovälja ehk aurakeha eest hoolitsemine, on sama oluline, kui hambaarsti juures käimine. Elu jooksul kinnitub meie biovälja väga palju vaimuühendusi. Need panevad meie biovälja lekkima. Eemaldan aurakehast kõik ebavajalikud ühendused.
Biväljast saada lähemalt lugeda SIIT

 • ◉ Eeterkeha - keha täpne koopia. Inimene justkui kiirgaks või helendaks, seda kiirgust nimetatakse veel haloks.
 • ◉ Astraalkeha ehk emotsioonkeha. Kõik positiivsed ja negatiivsed emotsioonid kogunevad siia. See on koht, kus pesitsevad meie haiguste alged.
 • ◉ Mentaalkeha ehk mõttekeha. Siin on meie teadvus ja alateadvus. Siia kogunevad kõik meie mõtted, mälestused ja teadmised. Nii praegusest kui eelnevatest eludest.
 • ◉ Karmakeha
 • ◉ Intuiitvkeha ehk kolmas silm
 • ◉ Atmiline keha- jumalik keha- hing
Kust ja kuidas saame biovälja?

Kust ja kuidas saame biovälja? Emaüsas olles jagame emaga ühist biovälja, kuid peale sündi hakkab meie keha end ise laadima. Me saame biovälja 40% ülevalt kosmosest kroontšakra kaudu, 40% maapinnast juurtšakra kaudu ja 20% saame kõigest elavast, mis meid ümbritseb. Puud, taimed, linnud, loomad ja teised inimesed. Kui meil on bioväli 100% koguaeg peal, siis kõik meie organid saavad tšakrate kaudu vajaliku energia kätte, toimivad nagu kellavärk ja me oleme terved nagu purikad.

Nii on see ideaalis, kuid mitte alati ei ole meil biovälja peal. Tekib küsimus, et kuhu see bioväli siis kaob, kui me laeme end nii keskelt, alt kui pealt?

Reeglina kaotame biovälja kahel juhul:

1. Nii nagu tuleb ette elektrikatkestusi, nii tuleb meie biovälja kaitsekilbi sisse auke. Need augud tekivad, kui laseme kedagi oma astraalkehasse. Just, lugesid õigesti. Me ise laseme teised oma astraalkehasse, ilma et sellest arugi saame. Inimesed, kellega me elu jooksul kokku puutume, kes lähevad meile nö. hinge, jäävad nagu niitidega meie astraalkehasse kinni, moodustades vaimuühenduse. Ma kutsun neid lühidalt *Vaimudeks*. Need vaimuühendused tulevad meist välja nagu antennid, tekitades meie astraalkehasse augud. Teisisõnu, meie bioväli hakkab lekkima.

Kujuta ette, et oled veetops. Kui Sa valad topsi vett täis, siis see on täis. Kui sa puurid pisikese augu topsi sisse, hakkab vesi sealt välja nirisema. Mida rohkem auke Sa topsi sisse teed, seda kiiremini hakkab vesi välja voolama. Kui lased topsi sõelapõhjaks ja siis sinna vett valad, siis see vesi lausa pritsib sealt aukude kaudu välja. Teisisõnu, hoolimata vee juurde valamisest, see tops ei saa enam mitte kunagi vett täis! Täpselt sama toimub bioväljaga. Me laeme end küll, aga sellest enam ei piisa.

Kes on need inimesed ja miks nad kinnituvad meie aurakehasse?

Miks osad inimesed jäävad meile vaimuühendustena peale ja miks kõik ei jää?

Mis vanuses inimene hakkab korjama endale neid ühendusi ja miks?

Inimene on emotsionaalne olend. Me tunneme kõiksugu tundeid. Positiivseid ja negatiivseid. Me kannatame stressi käes. Stress võib olla ka positiivne. Kui me oleme emotsionaalsed, siis me oleme haavatavad. Kui oleme stressis, siis meie aura kaitsekilp on nõrgestatud. Negatiivsus nõrgestab meie kaitsekilpi kõige rohkem. Kui meie elus toimub midagi traumaatilist ja meie emotsioonid on nö. laes, siis reeglina kinnituvad meie astraalkehasse antennitaolised vaimuühendused. Kui me armume kellegisse või kaotame kellegi, siis võib ta kinnituda meie astraalkehasse. Sama on kui armastame, kiindume, tülitseme, vihkame, süüdistame, saame haiget, kurvastame, tunneme end hüljatuna, elame hirmudes jne. Kui mingi olukord läheb meile hinge, siis on suur tõenöosus, et saame endale vaimuühenduse selle inimesega, kes on selle olukorraga konkreetselt seotud. Samuti me võime saada selle inimese õe, venna, sõbra või veel kellegi, kes elab asjaosalistele kaasa.

Kui ärritunud inimene läheb oma lähedasele kurtma, siis viimane hakkab temale kaasa elama/tundma, võttes endale hinge kogu teise inimese valu, mis omakorda võib tekitada ühe lisaühenduse. Seepärast saavad vaimuühendused olla nii elavad kui surnud hinged. Mõõtmiste korduvad tulemused ja praktika kinnitavad, et mida emotsionaalsemad, suure südamega, avatumad, katkisemad ja problemaatilisemad inimesed on, seda rohkem nad neid ühendusi endale korjavad. Nad on nö. kerge saak. Vanus, sugu ja asukoht pole tähtis. Kui 2. aastane laps pidevalt nutab ja arstide arust pole tal selleks mitte ühtegi põhjust, siis tasuks kindlasti mõelda, kas lapsel võib olla vaimuühendus peal. Kui üks pereliikmetest (vanavanaema nt) läheb Inglite juurde ära, siis olenemata lapse vanusest võib kadunuke surma hetkel kinnituda lapse astraalkehasse. Kuna lapsed ei oska öelda, et neil on halb olla, neil pole energiat, nad ei saa magada, siit või sealt valutab, siis nad reeglina lihtsalt nutavad, klammerduvad, tunnevad end halvasti igas mõttes. Sama võib juhtuda vanemate lahutuse korral. Ühe vanema lahkumine võib last nii tugevasti traumeerida, et sellest võib tekkida vaimuühendus lapse ja vanema vahel. Terve laps on rõõmus ja särav ning nutab ainult siis, kui tal on midagi vaja.

Täiskasvanud inimesed võivad saada ühendused samamoodi. Igasugune lahkuminek reeglina jätab meile ühenduse maha. Eksmehed ja -naised, eksämmad- ja äiad on peale lahutust peaaegu alati peal. Ämmad kinnituvad 99% juhtudest, äiad harvemini. Eks seda seletab asjaolu, et emad reeglina muretsevad rohkem oma laste kaasade pärast, kui isad.
Vastamata armastusest võivad ka jääda ühendused. Keegi tahab sind nii väga, aga ei saa. Hüljatu saab hingeliselt haiget ja ühendus ongi loodud.
Kõik isikud, kes teevad avalikus sektoris tööd, on samuti rohkem avatud nendele ühendustele. Poliitikud, kohtunikud, politsenikud, arstid, ajakirjanikud, advokaadid, ettevõtjad, kaupluse töötajad, telefonimüüjad jne. Nende töö iseloom on selline, kus nad peavad kokku puutuma nii paljude inimeste ja nende probleemidega. Neil on inimeste ees suur vastutus ja kui kõik ei lähe alati rahva soovide kohaselt, siis vaenlasi tekib väga kergelt. Kui inimene istub vaikselt omaette kodus, kellegiga kokku ei puutu, siis ei saa tal tekkida ka neid ühendusi. Kindlasti neid inimesi aitab külma närvi hoidmine igas olukorras, kuigi see veel ei garanteeri, et neid ühendusi üldse ei teki.

Ka artistid on suure tähelepanu all, ning nooremad hinged langevad kiiresti ohvriks. Halva enesetunde jaoks pole rohkem vaja kui paar ühendust. Kuidas oma olemist üritatakse parandada? Millegagi, mis kahjustab tervist. Sellepärast väga paljud staarid meie seast nii vara lahkuvad, olles sattunud sõltuvuste küüsi. Nad ei suuda selle koorma all vastu pidada, ning keha ütleb lõpuks üles. Sõltuvused on tagajärg, mitte põhjus.

Kurjategijad on reeglina kõik üle uputatud vaimuühendustest. Kõik halb, mis nad kokku keeravad, tuleb neile astraalkehasse nö. järgi. Kui ööklubis läheb kakluseks, siis 100% kinnitub see inimene kellega oldi konfliktis, vaimuühendusena peale. Samuti kõva flirtimine võib lausa mitu ühendust ühe öö jooksul kaasa tuua. Samuti kadedus, mis selliste mängudega kaasneb. See on ka üks põhjus, miks peale raju nädalavahetust võtab mõnel inimesel taastumine kaua aega. Esiteks alkohol, suitsetamine ja muud narkootilised ained teevad kehas puhta töö. Teiseks vaimuühendused panevad biovälja lekkima ja kehal on väga raske taastuda ilma selleta.

Samuti võime nõrgenenud olukorras korjata ringirändavate hingede vaimuühendused endale kaasa, kui käime kohtades, kus neid on palju, nagu näiteks surnuaiad. Kõik need vaimuühendused iseenesest on neutraalsed, aga nad on meie kehale väga ebatervislikud. Nende ühenduste kaudu hakkab meie bioväli lekkima ning tagajärjeks on haigused. On oluline nendest kindlasti vabaneda!

Kokkuvõtlikult- me võime korjata vaimuühendusi igalt poolt ja iga kell. Kas keegi kinnitub või ei kinnitu sõltub kõik meie hetkeseisundist. Kui oled just nutnud peatäie ja keegi Sulle varba peale astub ja sa ärritud, siis võib sellest üksi juba ühenduse saada. Kui Sul on kõik korras, Sa ei kannata stressi all, Sul on bioväli peal, Sa oled enesekindel, eluga rahul, õnnelik, armastatud ja täis eluenergiat, siis kellegi Sinu varba peale koperdamine tundub Sulle vaid tühise äpardusena, ning ühendust lihtsalt ei teki. Sest kaitsekilp on TUGEV ega lase midagi ega kedagi sisse.

Oluline on mõista, et kui ühe ühenduse oled juba saanud, siis kogu energiaväli saab koheselt nõrgestatud, mis tähendab, et järgmisi on juba lihtsam korjata. See on nagu lumepall, mis mäest alla veereb. See paisub alla veeredes järjest suuremaks. Inimesed ei sure haigustesse, inimesed surevad biovälja puudusesse. Haigus on tagajärg, biovälja pidev puudumine on põhjus. Tuleb tegeleda põhjusega, mitte ainult tagajärgedega.

2.Biovälja võime kaotada ka teisel juhul. Kui bioenergeetika on muidu kõik korras, siis mõnikord ärkame hommikuti üles, ning tunneme end väga halvasti. Tihtilugu läheb minul siis telefon punaseks, sest paljud arvavad halva enesetunde tõttu, et nad on korjanud omale vaimuühenduse.

Tegelikkuses on asi meie emakeses Maas. Maamunal on oma võnkesagedus. Seda kutsutakse Schumanni resonantsiks ja selle sagedus on 7,83 Hz. Paljud aga ei tea, et inimese südame võnkesagedus on täpselt sama. Sellel põhjusel saabki inimene maa peal eksisteerida. Kui esinevad magnettormid, ja neid esineb väga tihti, siis Maa võnkesagedus langeb kohati 2,5 Hz-ni või tõuseb hüppeliselt lakke kuni 17 Hz-ni. See aga omakorda tähendab seda, et meie organismil on raske kohaneda ja samuti end laadida bioväljaga. Selle tagajärjel oleme väsinud, kurnatud, langeme masendusse ja meie üleüldine enesetunne on väga halb. Päeva jooksul väli taastub, kuid tormide jätkudes võib selline tunne kesta mitu päeva. Ülioluline on teada seejuures, et kui meil biovälja peal ei ole, siis oleme haavatavad ja on oht, et kõik väline hakkab meile kergemini ka külge. Vaimuühendused, needused, negatiivsed maatriksid ja kahjustavad programmid.

Õnneks on sellele ülilihtne lahendus. Me saame ise end laadida tantsuga, tehes oma kehast generaatori. See tants on minu vanaisa ja vaimse õpetaja Heino Lepiku välja töötatud. Seda tantsu võite teha kohe hommikul, see kestab kuni neli minutit. Seda tantsu võib teha mitu korda päevas, õhtul enne magamaminekut või miks mitte ka kontoris lõunapausi ajal kogu kollektiiviga. See tants laeb biovälja meile peale ja meie enesetunne paraneb.

Nagu ma eelpool mainisin, siis bioväli toidab meie energiakanaleid, mis omakorda on seotud iga organiga meie kehas.

Kui meil on peal väga palju vaimuühendusi, siis ei saa ükski tšakra enam piisavalt energiat. Inimene, kellel on palju Vaime peal, muutub lõpuks energiavampiiriks. Ta ei võta ümbritsevalt enam 20% vaid 200%. Biovälja *nälg* on nii suur, et ta hakkab piltlikult imema teisi inimesi tühjaks. Kindlasti oled kokku puutunud või kuulnud sellistest inimestest. Sellise inimesega 5 minutit koosveedetud aeg kurnab väga läbi, ja peale temaga suhtlemist on tunne, nagu oleks keegi meist kõik elumahlad välja imenud. Reeglina need inimesed on ka väga negatiivsed, kurjad ja muutuvad ebameeldivaks kaaslaseks ja selliseid inimesi hakatakse lõpuks lihtsalt vältima. See ei tule sellest, et nad on loomult halvad inimesed. Nad ei tea ise ka mis nendega toimub. Nende keha on ahastuses, neil on koguaeg halb olla, nad ei suudagi enam naeratada ega elust rõõmu tunda.

Mis siis õieti juhtub, kui biovälja enam peal pole? Vaata allpool olevat terviseredelit.

Kõik mis on meil jalgade all, on kvanttasand. Redeli esimene pulk on bioenergeetika. Kui bioenergeetika pole korras, siis kogu ülejäänud tervis kannatab. Tekib hapnikuvaegus veres. Endokrinoloogiline süsteem ehk kõik näärmed saavad kannatada.

 • ◉ käbinääre
 • ◉ aju sild
 • ◉ ajuripats ehk hüpofüüs: tagasagar, kesksagar, eessagar
 • ◉ kilpnääre
 • ◉ kõrval kilpnääre
 • ◉ käbinääre
 • ◉ kõhunääre
 • ◉ neerupealised
 • ◉ sugunäärmed

Allergiatega on seotud ajuripatsi tagasagar, eessagar ja neerupealiste koor. Kui bioenergeetika ei ole korras ning kui üks nendest näärmetest ei tööta enam 100%, siis inimene võib muutuda allergikuks. Kindlasti oled kuulnud, näinud või kogenud, et alleriga võib tekkida ühtäkki. Terve elu kõike süüa, juua ja nuusutada saanud inimene muutub järsku allergiliseks millegi vastu. Kevadel suurimaks allergeeniks on õitsevad kased, suvel kõrrelised ja sügisel, kui loodus kõdunema hakkab, hallitusseened. Tihti jääb mulje, et tegu on bronhiidiga. Arstid panevad sageli diagnoosiks krooniline bronhiit, kuid tegelikkuses on tegu allergiaga. Kui NO (loe NO kohta eraldi artiklist) paika saada ja bioväli korrastada, siis kaovad ka allergiad. Kuidas teha vahet, kas tegu on allergiaga või tõesti muu asjaga, sellest kirjutan eraldi teises artiklis.

Peale endokrinoloogilise süsteemi saavad kannatada biovälja puuduse tõttu ka regulaatorite töö- seedesüsteem, fermendid ja ensüümid. Teisisõnu, keha ei omasta enam mikroelemente ega vitamiine. Sellest saavad ju kõik aru, et kui mulda ei väeta, siis saaki ei saa. Keha on nagu taim, ilma väetamata see hääbub. Nii nagu taim vajab puhkust, valgust, vett ja väetamist, nii vajab ka inimkeha kõike seda. Seedesüsteemi tõhususe eest kannavad hoolt süljenääre, magu, kaksteistsõrmik, peensool, sapp ja maks. Need peavad ka olema 100% töökorras, et seedesüsteem töötaks nagu kellavärk. Regulaatoritena on olulised kõik 42 vitamiini ja 42 mikroelementi.

Nagu terviseredelilt näha, siis paiksed tervisehädad ja vereringehäired võivad esineda ka inimestel, kellel on bioväljaga kõik korras. Kui kusagil ikkagi viirus liikvel on ja satud viirust kandvate inimestega kokku, siis sellesse nakatumine ei ole välistatud. Vereringe on individuaalne. Osadel see lihtsalt ongi aeglasem kui teistel, see ei tähenda veel mingit tõsist haigust.

Biovälja puuduse tagajärjel tekivad ka vaimsed tervisehädad. Unehäired, ärevushäired, depressioon, südamerütmi häired jne ...

Üks asi mis veel on oluline teada- kui bioväli pole korras, siis kõik ravimid, mis välja kirjutatakse, toimivad ainult 30%. Kui me võtame katsealuseks kaks kopuspõletikuga patsienti, kellele on arsti poolt välja kirjutatud antibiootikumid, siis üks patsientidest saab peale kümne päevast ravi terveks, aga teine patsient peab sööma kolm antibiootikumi kuuri ja aega võtab see vähemalt kaks kuud. Esimesel oli bioväljaga kõik korras, teisel polnud. See aga on suur probleem, sest antibiootikumid laastavad omakorda meie keha. *Anti* tähendab vastane. Meie keha vajab enamus baktereid, mis meie sees on. Kui me läheme sissetungija bakterit antibiootikumiga tapma, siis me tapame ära ka kõik head bakterid, mis enamus elavad meie seedesüsteemis. Seedesüsteemist omakorda saab alguse kogu meie immuunsus ehk võime kaitsta end sissetungijate eest. Seega tegelikkuses on kõik väga lihtne ja loogiline. Tuleb hoida terviseredel korras ja siis pole vaja karta ka haiguste tekkimist.

Kui bioväli on maas, siis kahaneb selle ulatus ning sellega seoses ka inimese vibratsioon. Seda mõõdetakse GHz-des. Vibratsioon oleks nagu kaitsevärin meie ümber- me vibreerime nii tugevasti, et raputame halva maha enne, kui see meie astraalkehasse jõuab. Kaitse puudumisel muutub keha järjest nõrgemaks ja vastuvõtlikumaks kõige negatiivse ja halva suhtes, mis meid ümbritseb. Kui kehal on halb olla, siis hakkavad tekkima sundmõtted. Need reeglina on negatiivsed. Negatiivsed mõtted tekitavad negatiivsete maatriksite pesasid meie aurasse. Need omakorda viivad keha veel rohkem stressi. Mida rohkem negatiivseid tundeid, seda hullemaks seisund muutub. Keha ja hing tunnevad end järjest halvemini genereerides negatiivseid mõtteid koguaeg juurde. Nendest kogumitest saavad aga omakorda alguse erinevad haigused, sõltuvused ja vähkkasvajad.

Minu tööks ongi aurakeha puhastamine sinna kinni jäänud ühendustest, millede kaudu meie bioväli lekib. Ma teen kindlaks, kas ja kui palju vaimuühendusi on inimese astraalkehasse kinnitunud ja seejärel teen puhastuse. Ma eemaldan kõik need ühendused, et auraväljas ei oleks lekkivaid auke ning bioväli oleks koguaeg 100% peal. Alles seejärel saab hakata vaatama, kas inimesel on üldse mingisugust haigust, mida keha ise ei suuda parandada. Ära oota liiga kaua, kontrolli oma biovälja seisukorda regulaarselt või kui Sulle tundub, et oled saanud endale uue ühenduse.

Kuidas ära tunda, kas vajad puhastust? Peale esimest puhastust avaldub see enamikel raskusena kaelal ja turjal. Kui Sind aga kunagi pole puhastatud, siis tundemärgid võivad olla järgmised:

 • ◉ Pidev väsimus ja energiapuudus
 • ◉ Seletamatu ärevus, südamerütmihäired, paanikahood, keskendumishäired
 • ◉ Ei saa hästi magada, raske uinuda, katkendlik uni
 • ◉ Valu kehas, millele pole seletust
 • ◉ Pidevalt haige või ei allu ravile
 • ◉ käbinääre
 • ◉ Põed allergiaid või muid haigusi
 • ◉ Üleüldine halb enesetunne, sundmõtted
 • ◉ Kui laps nutab, aga midagi viga pole

PS: pole kohanud ühtegi täiskasvanud inimest, kellel poleks kinnitunud Vaimuühendusi. Nende eest on pea võimatu end kaitsta. Isegi nõiad pole nende eest kaitstud. Mida emotsionaalsem inimene, seda suurem on tõenäosus, et neid haakub.

Biovälja korrastust teen nii koduvisiidi käigus kui ka kaugseasina telefoni teel. Energiaid saab mõõta kaugusest olenemata.

Olge terved! 🙂

Liis Zev

Inimene on vaim, kellel on hinge kaudu keha

Coniare Saffiro OÜ | Copyright @2022  All Right Reserved – Designed and Developed by Designation

See veebisait kasutab teie kasutuskogemuse parandamiseks küpsiseid. Eeldame, et olete sellega rahul, kuid võite soovi korral loobuda. Nõustun Loe rohkem

Privaatsuspoliitika
 - 
Arabic
 - 
ar
Bengali
 - 
bn
German
 - 
de
English
 - 
en
French
 - 
fr
Hindi
 - 
hi
Indonesian
 - 
id
Portuguese
 - 
pt
Russian
 - 
ru
Spanish
 - 
es
Estonian
 - 
et