Minust

Minu nimi on Liis Zev

Ma tegelen biovälja korrastamisega. Eemaldan sinna kogunenud vaimuühendusi, kahjustavaid programme ja needusi. Mõõdan maavälju nii toas sees, kui õues.

Olen läbinud Feng Shui koolituse ning annan konsultatsioone, kuidas oma ümbrust muuta. Olen kirjutanud raamatu *100 nippi raha ligimeelitamiseks*, mis on saadaval nii raamatupoodides, kui ka internetis e-raamatuna. Samuti saab soetada seda minu käest, kui soovi on.

Minu taustast

Kahekümnendates hakkasin tegelema vaimsete teemadega. Selleni jõudsin tänu oma vanaisa Heino Lepikule. Minust sai tema mantlipärija. Vanaisa on on olnud minu vaimne õpetaja sellel teel ja on seda siiani.

Kui avastasin ühel päeval, et mu sõnadel ja mõtetel on lausa ehmatavad tagajärjed, otsustasin hakata rohkem uurima, mis toimub. Kui ma veel ei teadnud, et minul on mingi vägi, lasin mõtetel ja sõnadel omatahtsi lennata. Kellegi kuu peale saatmine või ära kirumine ei omandanud erilist tähtsust. Kui ma sain teada hiljem, mis ma olen korda saatnud, tuli endalgi hirm peale. Oli aeg hakata uurima ja end arendama selles vallas.

Tasapisi päev päevalt õppides ja arenedes saingi teada, et asjad ei juhtu niisama. Sellest hetkest peale olen oma võimeid kasutanud inimeste aitamiseks. Miski ei tee mulle rohkem rõõmu kui teadmine, et olen suutnud kellegi päeva tuua päikest. 🙂

aastat kogemusi
0 +
raamatut müüdud
0
seanssi läbi viidud
0
õnnelikku klienti
0

Ära usu midagi, vahet pole kust sa seda lugesid või kes seda rääkis, kuni see sinule ei tundu arukas ja ei täida sinu ootusi.

Buddha

Inimene on vaim, kellel on hinge kaudu keha

Coniare Saffiro OÜ | Copyright @2022  All Right Reserved – Designed and Developed by Designation

See veebisait kasutab teie kasutuskogemuse parandamiseks küpsiseid. Eeldame, et olete sellega rahul, kuid võite soovi korral loobuda. Nõustun Loe rohkem

Privaatsuspoliitika
 - 
Arabic
 - 
ar
Bengali
 - 
bn
German
 - 
de
English
 - 
en
French
 - 
fr
Hindi
 - 
hi
Indonesian
 - 
id
Portuguese
 - 
pt
Russian
 - 
ru
Spanish
 - 
es
Estonian
 - 
et