Miljon miksi

Õige tee on see, mille ma ise valin

Kas, kes, kus või miks?

Kui sul on elus palju küsimärke, siis oleks ju tore, kui me teaksime vastuseid ette. Kaardid annavad meile suunava tee ja näitavad potentsiaale. Jah või ei vastust on kaartidelt pea võimatu saada.
Olen praktiseerinud juba kaua küsimustele vastuste otsimist ja leidnud paljudele küsimustele *ei *või *jah* vastuse. Vastuseid saab otsida kõigele, millel on energeetika. Lotonumbreid mina ette küsida ei saa, sest lotopallidel ei ole energeetikat, mille abil kindlaks teha, kas seekord tuleb nr 3 või ei tule.

Olin ise otsimas uut elamist ja leidsin endale sobiva variandi ning nädala pärast pidime lepingu sõlmima. Kolmas silm aga ütles mulle, et ma ei koli sinna. Otsustasin seda kontrollida. Esitasin küsimuse, et kas ma kolin sinna või ei koli. Sain vastuseks, et *ei * koli. Siis proovisin selgitada, miks ma ei koli. Panin variandid paberile, mis parasjagu pähe tulid. Üheks variandiks kirjutasin :*mingi muu takistus*. Pendel jäi justnimelt sellel variandil seisma. Seega ma sain teada, et ma ei koli sinna aga mis põhjusel, seda ma kindlaks teha ei suutnud. Mingi muu takistus, aga mis takistus, eks see pidi selguma hiljem. Tänu sellele sain ma aru, et otsimist ei tohi lõpetada. Samuti ei läinud ma uuest kodust ähmi täis, sest ma teadsin, et ma ei saa seda kohta nagunii. Ei pidanudki kaua ootama. Kahe päeva pärast peale minu detektiivi tööd, võttis omanik minuga ühendust ja ütles, et diil jääb katki, ja et see ei sõltu temast. On veel kolmandad otsustajad.

Olen kindlaks teinud paljusid asju. Küsmusi on seinast seina. Armuelu, tööalased, tervist ja varandust puudutavad küsimused. Küsida võib kõike!

Kord tahtis mu sõbranna teada, kas ja millal ta oma maja müüdud saab. Peilisime täpselt välja, kaua ta peab ootama. Teine jällegi tahtis teada, kas arstide kahtlused peavad paika, kas tema lapsel oli tegu haigusega, millest kasvab välja või on tegu parandamatu haigusega. Selgus, et kasvab välja, aga 2 aastat peab veel ravimeid sööma. Kolmas vaevas pead, kas tema paariline on talle truu või mitte, kas abielu jääb püsima.

Seega, kui sind vaevab ükskõik mis küsimus, siis võta julgesti ühendust. Samas pead olema ka valmis, et kõik vastused pole sellised, mida ootad. Kui ootad ainult häid vastuseid ja halbadega pole valmis silmitsi seisma, siis on parem ennast mitte traumeerida.

Küsimustele otsin vastuseid nii kaugseansi kui koduvisiidi käigus.

Inimene on vaim, kellel on hinge kaudu keha

Coniare Saffiro OÜ | Copyright @2022  All Right Reserved – Designed and Developed by Designation