Kommenteeri
Olen ettevaatlik oma sõnade- ja mõtetega

Mis on needus ja kellelt see tuleb?
Needus on viha energeetiline vorm. Needus on negatiivne energiaprogramm, mis on kinnitunud meie astraalkehasse. Needust võiks võrrelda arvutiprogrammiga, mis teeb seda, mida tal on kästud teha. See ei lõpeta oma tegevust enne, kuni teda pole eemaldatud. See on nagu viirus, mis nakatab meie puhta energeetika haigusega. Needus tuleb alati teistelt inimestelt. Ma tean, et paljud tahaksid mulle vastu vaielda, et needust pole olemas. Mõni teine arvab, et needuse peale panemiseks on vaja hullu voodoo tehnikat. Viimane on aga ainult osaliselt õige.

See, kas keegi on võimeline needust panema või mitte, sõltub inkarnatsioonist. Samuti sõltub inkarantsioonist see, kas needus jääb peale või mitte. Teisisõnu, noored hinged ei saagi needust niisama panna. Nemad peavad tõesti kasutama voodoo nukke või muud musta maagiat, et nende needus tarduks, ja see ei pruugi veel olla piisav.  Noortel hingedel ei pruugi needuse panemine mitte kunagi õnnestuda. Selleks, et kellegile needust panna, peab olema väge. Vägi kasvab koos inkarnatsiooniga. Mida vanem hing, seda suurem vägi ja vastupidi. Ülestõusnud Meistritel (kõik, kellel on üleloomulikud võimed- selgeltnägijad, šamaanid jt. nõiad) piisab tõesti ainult sajatmisest, et keegi ära needa.

Mismoodi needus pannakse ja kuidas see mõjub?

Kui Vaimuühendused jäävad meie astraalkehasse üldjuhul ainult tuttavate, lähedaste ja otseste kontaktide kaudu, siis needuse võib saada ka täiesti juhuslikelt inimestelt. See võib tulla naabritelt, suvaliselt möödasõitjalt, poemüüjalt, postiljonilt jne. Loomulikult enamus inimesi ei tea ise ka, et nad panid needuse. See käib kogemata ja alateadlikult. Samas, on ka teadlikku needmist. Olen kuulnud palju kordi oma klientidelt, et neid on otsesõnu ähvardatud needusega ja korduvalt. Leidub ka neid, kes panevad teiste palvel needusi peale, kui nad on teadvustanud enese väge. Reeglina aga pannakse needusi endale aru andmata. Inimesed pole teadlikud oma väest, ning tänu sellele võivad nad kogemata inimese ära needa või nad sajatavad *niisama* arvates, et elavad oma viha välja, ning, et sellele ei järgne tegelikkuses mitte midagi. Jah, ei pruugi, aga võib.

Oletame, et elad kortermajas ja hoiad oma ratast trepikojas. Naabrinaisele ei meeldi see ratas, tema arust segab see liikumist ja on jalus. Sa ei pruugi teda tunda ega teada. Sa isegi ei saa temaga trepikojas kokku ning sul puudub igasugune teadmine tema olemasolust. Suures linnas suures paneelmajas on see täiesti tavaline. Kui naaber on vana hing või koguni nõid, siis tema vaenlaseks saada ei tahaks. Ta on väga tige ja sajatab igakord, kui ta seda ratast näeb. Ühel päeval on ratas kadunud. Langenud ehk varaste ohvriks. Sa ostad uue ratta. Ühel päeval lähed sõitma ja ratas läheb katki. Teisel juhul satud liiklusõnnetusse ja kolmandal juhul kukud end katki. Variante on igasuguseid. Siis ühel päeval on jälle ratas varastatud. Lõpuks hakkab sulle tunduma, et koguaeg on rattaga seoses mingi jama. Sa vaevad oma pead ja muutud järjest õnnetumaks, sest ükskõik kuidas sa ei prooviks või ei üritaks, ikka ja jälle on sul rattaga probleemid. Lõpuks tuled järeldusele, et rattad pole sinu jaoks. Vahetad ratta auto või bussi vastu. Aga võib ka palju halvemini minna. Siinkohal tasuks mõelda, et see ei saa olla kokkusattumus ega halb õnn. Kui muster kordub ikka ja jälle, siis on alust arvata, et oled saanud needuse seoses selle rattaga.

Eks iga inimene teab ilmselt ise, kui kurjad võivad olla vahest mõtted, mida soovitakse mõttes ühele või teisele inimesele, kui hing on täis saanud. Kui oled pühak ja ei tea seda, siis on tore. Siinkohal võin öelda, et uskuge, inimesed võivad salaja oma peas õnnetust või koguni surma soovida. Osad viivadki oma mõtted ellu. Kriminaalne maailm tõestab seda vägagi selgelt. Kurjategijaid on nii noored kui vanad hinged. Nad võivad isegi olla Nõiad. Inimesed võivad olla äärmiselt targad ja tegutsemise asemel tellida kellegi surma, läbi peksmise või veel midagi. Nõiad võivad oma väge ära kasutada teadlikult. Minu eesmärk pole kedagi hirmutada, vaid avada inimeste silmad ja panna nad mõtlema, et on asju, mille peale me alati ei tule. Kurjust on maailmas nii palju, et see jälitab meid kõiki ja kõikjal meie endi teadmata. Teate ju isegi, et eestlasi on peetud koguaeg nõiarahvaks. Seda lihtsal põhjusel, et Eestisse on sattunud elama väga palju vanu hingi. Vanade hingede järeltulijad on omakorda veel vanemad hinged.

Needuste jõud on väga võimas. Needustega viiakse inimesi hauda. Rääkimata siis muudmoodi inimeste hävitamisest. Alates nende rahaasjadest, lõpetades perekondadega. Kõige levinumad needused, millega mina olen kokku puutunud, on seotud suhete- ja rahaga. Armuvalus pannakse palju needusi. Kogemata ja meelega. Sama on ärimaailmas. Konkurente üritatakse tuliselt hävitada nii sõnades, mõtetes, kui tegudes. Samuti ei saa jätta mainimata ka poliitikat ja selles osalevaid inimesi. Inimesed, kes tegelevad avalikus sektoris, on samuti rohkem ohustatud. Kriminaalpolitseinikud, kohtunikud, prokurörid. Olgugi, et nemad on õige asja eest väljas, siis leidub inimesi, keda nad väga ei rõõmusta. Praktika ja kogemus nende puhastamisest annab sellele kinnitust.

Nagu vaimudega, nii on needustega sama lugu. Kui meil bioenergeetika korras pole, meie vibratsioon on langenud, siis oleme rohkem avatud negatiivsetele programmidele. Hoia enda bioenergeetika koguaeg korras, siis oled paremini kaitstud. Igasugune stress, hingevalu, lein  ja uimastavad ained nõrgestavad meie kaitset. Paljud otsivad ise endale needusi, käitudes halvasti  või rikkudes meelega kellegi elu.

Needus hakkab toimima kohe. Selle mõju oleneb needusest. Needusi võib olla igasuguseid. On kergemaid ja raskemaid. Raskem needus võib inimese laastada täielikult 4. kuuga.  Needus võib puudutada tervist, karjääri, perekonda, tööd, raha, masinaid, laste saamist jpm. On olemas ka karmaneedused, mis levivad põlvest põlve. Neid aga väga palju õnneks ei kohta.

Needuse panekut tellida ei tohi, samuti ei tohi teadlikult kedagi neada. See tuleb kindlasti ringiga tagasi.  Kõik mis teed, teed endale.

Eemaldan needusi nii koduvisiidi kui kaugseansi käigus.

Lisa kommentaar

Email again: