Kommenteeri
Maa, õhk, vesi ja tuli

Feng Shui tähendab elada loodusega harmoonias. Me saame seda, mida loome. Kui loome enda ümbruse looduse lähedaseks, siis oleme õnnelikud. 

Selleks, et meil asjad sujuks tuleb veenduda, et meie elus oleksid kaljud, künkad, tasane maa ja vesi. Lisaks juurde puud ja taimed, et meil oleks värkse õhk.

Annan konsultatsiooni ja näpunäiteid, kuidas oma kodu projekteerida ja sättida nii, et kõik meie elualad oleksid toetatud õigete energiatega. Kui oled soetamas uut kodu, tasuks kindlasti enne uurida,  kas see uus elamine ei hakka töötama sinu kahjuks ja kui, kas seda oleks võimalik parandada. Paljud pered suures ehitamise ja kodu soetamise tuhinas lähevad pärast kodu valmimist või soetamist laiali. Mitte alati, aga tihtilugu johtub lahutus just ümbruse pärast.

Näiteks kui asetad mugavusest teleri magamistuppa, võid kindel olla, et 99-l protsendil juhtudest tuleb kolmas teie ellu. Või kui liialdad punasega pere või rikkuse alas, siis võid kindel olla, et raha põleb käest ja perekonnaga on probleeme. Või ehitad maja sellise projekti järgi, et mõni eluala sektor on üldse puudu. Sellisel juhul hakkad kogema just sel elualal järjepidevalt probleeme.

Tõeline rahuolu saabub siis, kui oleme õnnelikud igal elualal.

Feng Shui konsultatsioon ainult koduvisiidi käigus.


Lisa kommentaar

Email again: